MgNoobers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Kreiranje foruma :)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
0limpijac
Kreator Foruma
Kreator Foruma
0limpijac


Broj poruka : 132
Datum upisa : 2010-12-09

DotA Score
Won Won:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue8/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (8/30)
Lost Lost:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue6/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (6/30)

Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 12:14 am

Veci deo kreiranja foruma je gotov Smile Samo je jos ostalo da otvorim kategorije, podforume i teme. Sad odoh da igram [ Naravno DOTU] pa cu ostatak napraviti sutra uvece...tada cu da vam podelim linkove..za sada imaju samo dusan i karpuzov.


Kako vam se svidja logo? Very Happy

Back to top Go down
https://mgnoobers.123.st
Mr. Karpuz
Glavni kreator mapa i urednik bloga
Glavni kreator mapa i urednik bloga
Mr. Karpuz


Broj poruka : 35
Datum upisa : 2010-12-11
Godina : 27
Lokacija : Beograd

DotA Score
Won Won:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue0/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (0/30)
Lost Lost:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue0/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (0/30)

Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Re: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 2:18 am

Nije lose, nije lose. Logo je okej, ali bas i nije nesto. Jesi probao da dodas google reklame da i ti zaradis nesto? lol!


Last edited by Mr. Karpuz on Sat Dec 11, 2010 10:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://mgdota.blogspot.com
0limpijac
Kreator Foruma
Kreator Foruma
0limpijac


Broj poruka : 132
Datum upisa : 2010-12-09

DotA Score
Won Won:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue8/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (8/30)
Lost Lost:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue6/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (6/30)

Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Re: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 2:33 am

Mr. Karpuz wrote:
Nije lose, nije lose. Logo je okej, ali bas i nije nesto. Jesi probao da dodas google reklame da i ti zaradis nesto? lol!

haha.ok. zanima me za trax logo posto sam ga pravio 15 minuta....dajte neke ideje pa cu isto tako lako da napravim novi...ovaj sam nazvrljao za pocetak Very Happy
Back to top Go down
https://mgnoobers.123.st
0limpijac
Kreator Foruma
Kreator Foruma
0limpijac


Broj poruka : 132
Datum upisa : 2010-12-09

DotA Score
Won Won:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue8/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (8/30)
Lost Lost:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue6/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (6/30)

Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Re: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 2:34 am

haha, nisam. Very Happy nije sve u parama..... ima nesto i u novcu xD
Back to top Go down
https://mgnoobers.123.st
TwinScorpion
Administrator
Administrator
TwinScorpion


Broj poruka : 11
Datum upisa : 2010-12-11
Godina : 27
Lokacija : Beograd

DotA Score
Won Won:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue2/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (2/30)
Lost Lost:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue0/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (0/30)

Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Re: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 9:55 pm

Ovako sve je ok, samo sto bi trebalo da napravimo bolju maskotu, jer zaista mi se ne svidja na nam to bude Trax... Iako svi znamo da je mnogo volis Jovanovicu, mislim da bi to trebalo da bude zanimljivije i originalnije od skidanja jedne slike sa google i secenje je Smile No offense! Razz
Back to top Go down
0limpijac
Kreator Foruma
Kreator Foruma
0limpijac


Broj poruka : 132
Datum upisa : 2010-12-09

DotA Score
Won Won:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue8/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (8/30)
Lost Lost:
Kreiranje foruma :) Left_bar_bleue6/30Kreiranje foruma :) Empty_bar_bleue  (6/30)

Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Re: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 10:27 pm

TwinScorpion wrote:
Ovako sve je ok, samo sto bi trebalo da napravimo bolju maskotu, jer zaista mi se ne svidja na nam to bude Trax... Iako svi znamo da je mnogo volis Jovanovicu, mislim da bi to trebalo da bude zanimljivije i originalnije od skidanja jedne slike sa google i secenje je Smile No offense! Razz
ma ofc. Stavio sam trax cisto da vas nerviram Smile Za ovo mi je trebalo kao sto sam vec rekao 15 minuta..stavio sam cisto da bude nesto na homepageu dok ne smislimo bolje resenje....

Naravno da nisam samo skinuo sliku sa googla Wink umetnost je napisati ovako slova Very Happy

Lol Very Happy Zezam se. Smisli ti lepo pa cu ja da napravim posto kol'ko tol'ko znam PS. Very Happy
Back to top Go down
https://mgnoobers.123.st
Sponsored content





Kreiranje foruma :) Empty
PostSubject: Re: Kreiranje foruma :)   Kreiranje foruma :) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Kreiranje foruma :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pravila foruma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MgNoobers :: Recycle bin :: Šutka!-
Jump to: