MgNoobers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Team work,stealanje i feedanje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
0limpijac
Kreator Foruma
Kreator Foruma
0limpijac


Broj poruka : 132
Datum upisa : 2010-12-09

DotA Score
Won Won:
Team work,stealanje i feedanje Left_bar_bleue8/30Team work,stealanje i feedanje Empty_bar_bleue  (8/30)
Lost Lost:
Team work,stealanje i feedanje Left_bar_bleue6/30Team work,stealanje i feedanje Empty_bar_bleue  (6/30)

Team work,stealanje i feedanje Empty
PostSubject: Team work,stealanje i feedanje   Team work,stealanje i feedanje I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 1:39 pm

Madjar pa gde si mi ti Very Happy
No ne brate, nije Lesharac. No No

Ko razume shvatice.

PRVA STVAR:
Elem[marlboro] htedoh da kazem sth.... Kad smo bili u 4umu i igrali 5 na 5, protivnicka ekipa je sve harrasovala a slark je dokrajcivao. Da je to bilo kod nas Madjar bi poceo da se dere "STEALERSKA PICKO!" . A oni su provalili da slark ima vise killova i onda umesto da kradu oni njemu, pustili ga da se nafeeda. Znaci, svesno su sebi ukrali gold i svesno su smanjili svoj score da bi se slark nafeedao. I naravno posle je slark bio Beyond Godlike. Cica mica i gotova prica.

Tada sam provalio da madjar mnogo kenja kad mi kaze da stealujem.

DRUGA STVAR: On sniperom skida i ja naletim rikijem i ukradem kill. Pa sta?! Sad ja treba da kazem "On ce ga verovatno stici i ubiti[mozda i nece]. Ja mogu blink strikeom da ga zavrsim ali necu da ne bih stealovao." Naravno da ne. Bitno je bre da tim dobije kill a ne da TI dobijes kill.
Back to top Go down
https://mgnoobers.123.st
ChevuMaster
Double Kill
Double Kill
ChevuMaster


Broj poruka : 25
Datum upisa : 2010-12-13

DotA Score
Won Won:
Team work,stealanje i feedanje Left_bar_bleue11/30Team work,stealanje i feedanje Empty_bar_bleue  (11/30)
Lost Lost:
Team work,stealanje i feedanje Left_bar_bleue3/30Team work,stealanje i feedanje Empty_bar_bleue  (3/30)

Team work,stealanje i feedanje Empty
PostSubject: Re: Team work,stealanje i feedanje   Team work,stealanje i feedanje I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 3:13 pm

Sada smo vec navikli da Olimpijac u svakom drugom postu proziva Madjara xD.
Back to top Go down
 
Team work,stealanje i feedanje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MgNoobers :: DotA u teoriji :: DotA strategije-
Jump to: