MgNoobers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Za pocetak najlakse

Go down 
2 posters
AuthorMessage
TwinScorpion
Administrator
Administrator
TwinScorpion


Broj poruka : 11
Datum upisa : 2010-12-11
Godina : 27
Lokacija : Beograd

DotA Score
Won Won:
Za pocetak najlakse Left_bar_bleue2/30Za pocetak najlakse Empty_bar_bleue  (2/30)
Lost Lost:
Za pocetak najlakse Left_bar_bleue0/30Za pocetak najlakse Empty_bar_bleue  (0/30)

Za pocetak najlakse Empty
PostSubject: Za pocetak najlakse   Za pocetak najlakse I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 12:04 am

Zadatak br.1

Evo za pocetak neki quotovi bez ponudjenih odgovora, a ako bude bilo pretesko, kasnije cu dodati nasumice odabrane odgovore sa 1 ili vise tacnih. Racunacemo poene za svaki tacan odgovor. Ako pogresis, sledeci odgovori se ne vaze, da bi bilo barem malo fer Very Happy Tacan odgovor : 3 poena ; Svaki netacan: -1

1)"Let's get moving!"
2)"Shhhh, I'm trying to think here."
3)"I'm waiting with bated breath."
4)"May my ancestors watch over me."
5)"You'll be triksy."

P.S. Vi kucate u ovom obliku:
Resenja zadatka br.1: [npr.]
1) Dragon Knight
2)Enchantress
3) -
4). . .
Kucate "-" ako ne znate resenje. Ja tek pri zavrestku kviza ( koji ce trajati 3-5 dana svaki) kazem tacne odgovore, a za vasa resenja dajem odgovarajuce poene. Ako vam je sve tacno ne ukupan zbir dodajem +5 poena. Ako se resi pre kraja kviza, ide se na sl. pitanje.
Back to top Go down
0limpijac
Kreator Foruma
Kreator Foruma
0limpijac


Broj poruka : 132
Datum upisa : 2010-12-09

DotA Score
Won Won:
Za pocetak najlakse Left_bar_bleue8/30Za pocetak najlakse Empty_bar_bleue  (8/30)
Lost Lost:
Za pocetak najlakse Left_bar_bleue6/30Za pocetak najlakse Empty_bar_bleue  (6/30)

Za pocetak najlakse Empty
PostSubject: Re: Za pocetak najlakse   Za pocetak najlakse I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 2:03 am

i ovo sam premestio.

sto si otvarao novu temu.mogao si u onoj temi da zadajes?Smile nema problema,samo pitam.
Back to top Go down
https://mgnoobers.123.st
 
Za pocetak najlakse
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MgNoobers :: DotA umetnost :: Kvizovi i takmicenja-
Jump to: